​Збори мешканців будинку 101-а по вул.Шевченка

​Збори мешканців будинку 101-а по вул.Шевченка

11 вересня міський голова Анатолій Лінник, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко та керівник КП «СЕЗ» Микола Борисенко провели загальні збори з мешканцями будинку по вул.Шевченка, 101-а щодо співфінасування (80% міський бюджет та 20% мешканці) для проведення ремонтних робіт по укріпленню фундаменту, встановлення водостоків та виокремлення водовідведення.

Анатолій Валерійович наголосив, що з 01 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Управління будинками здійснюється за такими категоріями:

-Управління ОСББ;

-Управління співласників

-Управління управителем, призначеним місцевою владою.

Цей будинок обрав форму управління співвласників, отже самі приймають рішення і несуть персональну відповідальність за утримання будинку. На жаль, будинок один із небагатьох по місту, які перебувають в групі ризику, щодо аварійності. Зважаючи на численні звернення мешканців будинку Державним науково-дослідним та проектно-вишукувальним інститутом «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» було виконано обстеження несучих конструкцій житлового будинку №101-а по вул. Шевченка та надано технічний висновок, згідно яких необхідно терміново замовити ПВР та виконати роботи по: Реконструкції житлового будинку в частині підсилення фундаментів і відведення поверхневих вод від будинку по вул. Шевченка, №101а в м. Ніжині, Чернігівської області.

На сесії міської ради, було прийняте рішення «Про внесення змін до міської цільової програми підтримки співвласників багатоквартирних житлових будинків та капітального ремонту житлового фонду міста Ніжин на 2019 рік затвердженої рішенням Ніжинської міської ради від 24.04.2019 р. за № 2-54/2019», яким було передбачено співфінасування міського бюджету (80%) та мешканців (20%). З міського бюджету було виділено кошти в сумі 522 тис.гривень на ремонтні роботи.

В ході обговорення шляхів вирішення фінансування та подальших дій, дійшли до висновку, що загальна кількість квартир в будинку - 110. Частина яку необхідно дофінансувати мешканцям складає 104,4 тис. Це по 950 грн. з кожної квартири. Протягом місяця необхідно кошти перерахувати на рахунок головному розпоряднику коштів (УЖКГ та Б).

Керівник КП «СЕЗ» Микола Борисенко пояснив мешканцям, що працівник комунального підприємства пройде по всіх квартирах в будинку, кожному пояснить процедуру перерахунку котів, надасть інформацію щодо робіт, які будуть виконуватися (за бажанням).

Новини

Більше Статей