Засідання постійної буджетної комісії

Засідання постійної буджетної комісії

8 травня відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємницької діяльності, дерегуляції, фінансів та бюджету. У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, секретар міської ради Валерій Салогуб,члени комісії, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін до додатку 24 міської Програми «Соціальний захист учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Ніжина шляхом організації гарячого харчування (сніданків) у 2018 році», затверджену рішенням міської ради VII скликання №5-34/2017 від 21 грудня 2017 року «Про затвердження бюджетних програм місцевого значення на 2018 рік».

2. Про надання повноважень інспектора праці.

3. Про внесення змін до додатку до рішення Ніжинської міської ради від 06 грудня 2017 р. №10-32/2017 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

4. Про передачу на балансовий облік майна комунальної власності.

5. Про встановлення зменшеного розміру орендної плати.

6. Про внесення змін до додатку 20 «Програма висвітлення діяльності Ніжинської міської ради, її виконавчих органів, міського голови, посадових осіб та депутатів у 2018 році», затвердженого рішенням Ніжинської міської ради від 21 грудня 2017 року
№5-34/2017 «Про затвердження бюджетних програм місцевого значення на 2018 рік»

7. Про затвердження «Положення про зміст, опис та порядок використання червоно-чорного прапора як частини символіки м. Ніжина».

8. Про виконання бюджету міста Ніжина за І квартал 2018 року.

По останньому питанню начальник фінансового управління Людмила Писаренко доповіла про стан виконання бюджету міста за І квартал 2018 року по доходах і видатках в порівнянні з річним планом та показниками, затвердженими як в цілому по бюджету, так і в розрізі галузей та окремих поточних і капітальних видатків, програм місцевого значення. Надала звіти: про виконання плану доходів за І квартал 2018року; про виконання бюджету міста Ніжина по видатках за І квартал 2018року; про використання коштів бюджету розвитку за І квартал 2018 року.

Всі питання порядку денного обговорені та підтримані одноголосно.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

Новини

Більше Статей