Виконавчий комітет відстоює інтереси ніжинських підприємців у сфері громадського харчування

Виконавчий комітет відстоює інтереси ніжинських підприємців у сфері громадського харчування

16 липня на засіданні виконавчого комітету міський голова Анатолій Лінник зачитав звернення від суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в сфері громадського харчування в місті Ніжині, з проханням дозволити роботу закладів харчування після 23.00 години, з дотриманням всіх заходів безпеки щодо карантинних обмежень. Суб’єкти господарювання посилаються на значні фінансові втрати пов’язані з попереднім періодом карантинних обмежень та низьку рентабельність підприємств в теперішній час.

Обмеження щодо робочого часу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) зазначені в постанові Кабінету Міністрів України №588 від 8.07.2020 р. «Зміни що вносяться до постановою КМУ від 20 травня 2020р. №392» (підпункт 16 пункту3).

Члени виконавчого комітету, враховуючи епідеміологічну ситуацію в місті, вирішили звернутися до Прем’єр Міністра України Шмигаля Д.А. та голови комісії ТЕБ та НС Чернігівської області Прокопенка А.Л. з проханням:

- розглянути питання щодо надання дозволу закладам громадського харчування здійснювати діяльність відповідно до встановлених режимів роботи кожного суб’єкта господарювання;

- скасувати зміну графіку роботи в органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного форду України, що викладені в підпункті 3. пункту 1 постанови КМУ №500 від 17.06.2020 р.

Новини

Більше Статей