Відбулася перша сесія Ніжинської міської ради. Міський голова та депутати склали присягу

Відбулася перша сесія Ніжинської міської ради. Міський голова та депутати склали присягу

Голова Ніжинської міської територіальної виборчої комісії Чернігівської області Олена Войцеховська-Шкор доповіла про підсумки виборів депутатів та міського голови Ніжинської міської територіальної громади, які відбулися 25 жовтня 2020 року.

Міський голова Олександр Михайлович Кодола та 35 депутатів склали присягу. Три депутати були відсутні з поважних причин

До складу Ніжинської міської ради VIII увійшло 38 депутатів, з них 28 чоловіків і 10 жінок:

1 Баранков Олег Григорович - Ніжинська місцева (районна в Чернігівській області) організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

2 Утенко Олександр Сергійович - Ніжинська місцева (районна в Чернігівській області) організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

3 Черпіта Станіслав Миколайович - Ніжинська місцева (районна в Чернігівській області) організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

4 Клименко Любов Борисівна - Ніжинська місцева (районна в Чернігівській області) організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

5 Хоменко Юрій Валерійович - Ніжинська місцева (районна в Чернігівській області) організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

6 Король Володимир Степанович - Чернігівська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

7 Онокало Ірина Анатоліївна - Чернігівська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

8 Чернишева Лариса Олексіївна - Чернігівська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

9 Багнюк Олександр Володимирович - Чернігівська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

10 Івашин Вячеслав Анатолійович - Чернігівська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

11 Хоменко Юрій Юрійович - Чернігівська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

12 Желада Людмила Олексіївна - Чернігівська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

13 Безпалий Олександр Вікторович - Ніжинська міська організація радикальної партії Олега Ляшка

14 Глотко Вячеслав Вячеславович - Ніжинська міська організація радикальної партії Олега Ляшка

15 Рябуха Віталі Георгійович - Ніжинська міська організація радикальної партії Олега Ляшка

16 Салогуб Валерій Володимирович - Чернігівська обласна партійна організація «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

17 Охонько Сергій Миколайович - Чернігівська обласна партійна організація «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

18 Радченко Віктор Миколайович - Чернігівська обласна партійна організація «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

19 Кірсанова Світлана Євгеніївна - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

20 Деркач Андрій Петрович - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

21 Костікова Олена Петрівна - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

22 Лінник Анатолій Валерійович - Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ»

23 Алєксєєнко Світлана Геннадіївна - Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ»

24 Кубрак Віталій Михайлович - Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ»

25 Корман Владислав Адольфович - Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ»

26 Мамедов Володимир Хейбарович - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

27 Градобик Валентина Валентинівна - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

28 Радченко Наталія Іванівна - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

29 Кушнір Микола Іванович - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

30 Луняк Євген Миколайович - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

31 Нікитенко Олена Вікторівна - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

32 Дегтяренко Вячеслав Миколайович - ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

33 Смалій Костянтин Миколайович - Чернігівська обласна організація політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

34 Одосовський Михайло Іванович - Чернігівська обласна організація політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

35 Тимошик Дмитро Михайлович - Чернігівська обласна організація політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

36 Шалай Олександр Віталійович - Чернігівська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

37 Філоненко Юрій Миколайович - Чернігівська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

38 Гомоляко Андрій Олексійович - Чернігівська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

Новини

Більше Статей