Відбулась прес-конференція щодо діяльності ТОВ «НіжинТеплоМережі»

Відбулась прес-конференція щодо діяльності ТОВ «НіжинТеплоМережі»

16 липня відбулась прес-конференція першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника щодо діяльності ТОВ «НіжинТеплоМережі». У засіданні взяли участь адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМережі», представники відділу економіки та інвестиційної діяльності та журналісти місцевих ЗМІ.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник окреслив загальну фінансово-господарську діяльність товариства. Звернув увагу на технічні характеристики, які впливають на роботу, стан інженерних мереж, складову тарифу, розподіл газу, боргові зобов’язання товариства та безперебійну роботу у зимовий період.

ТОВ «НіжинТеплоМережі» експлуатує 14 котелень та 72 км інженерних мереж. Товариство подає тепло до 385 будинків, з них до 277 житлових і 108 – нежитлових будинків, 13 закладів охорони здоров’я. Тобто підприємство надає 80% послуг житловому сектору. На сьогодні до проходження опалювального сезону підготовлено 7 котелень та 37 кілометрів теплових мереж.

Новини

Більше Статей