Дякуємо за співпрацю!

Дякуємо за співпрацю!

10-11 травня 2018 року в м. Ніжині пройшли Дні Сталої Енергії в рамках Європейського тижня сталої енергії.

Протягом двох днів у місті відбулася низка заходів з енергозбереження та екології: регіональна конференціятавідкриття впровадженого енергозберігаючого проекту в дитячому садочку міста, виставка дитячих робіт з енергозбереження та охорони навколишнього середовища, виставка енергоефективного обладнання та енергоощадних технологій, екологічний квест «Знайди енергію» та конкурс серед учнів шкіл міста «Найкращий енергоаудит», день відкритих дверей на підприємстві КП «НУВКГ», відвідування дітьми ботанічного саду та зоологічного музею при НДУ ім. М. Гоголя.

У багатьох заходах та конкурсах участь взяли учні міста. Діти були дуже активні, відповідально ставилися до заходів та отримали неоціненний досвід з енергоефективності. Але кожна робота повинна заохочуватися та відзначатися. І в цьому ми знайшли підтримку.

Дякуємо за співпрацю та допомогу ПП ВКФ «Техно-Т», Ніжинській міській ГО «Ніжинський осередок всеукраїнської ГО «Асоціація платників податків України», ПП Євтух Ользі Григорівні, благодійному фонду Олексія Кошевця «Стрічка надії», благодійному фонду «Копиця», Ніжинському державному університету ім. М. Гоголя та Ніжинській міській організації Спілки жінок України Ліга-клуб «Ділова жінка».

Висловлюємо подяку за інформаційну підтримку КП «Ніжинська міська газета «Вісті» та ДКП ТРК«Ніжинське телебачення».

Оргкомітет з підготовки та проведення

Днів Сталої Енергії в Ніжині

Новини

Більше Статей